Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária Roštár - Slovák, s.r.o.

Miesto práce
Révová 7, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacZvýšenie mzdy a odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná činnosť advokátskeho koncipienta.
(Prax v advokátskej kancelárii je výhodou, avšak nie podmienkou.)

Štandardné činnosti advokátskeho koncipienta ako:
- samostatné vedenie právnych prípadov, resp. v kooperácii s prideleným advokátom, resp. starším koncipientom,
- vypracovanie právnych analýz a stanovísk,
- príprava a pripomienkovanie zmluvných, korporačných a iných právnych dokumentov,
- aktívna účasť na rokovaniach s klientmi a protistranami,
- zastupovanie klientov v súdnych a správnych konaniach a príprava podaní s nimi súvisiacimi, vrátane elektronickej komunikácie so štátnymi orgánmi,

Hlavné oblasti zamerania:
- obchodné právo, právo obchodných spoločností, konkurz a reštrukturalizácia,
- občianske právo, právo duševného vlastníctva, nehnuteľnosti, stavebné právo,
- vymáhanie pohľadávok, sporová agenda,
- pracovné právo.

- osobný a profesijný rast
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- pracovný kolektív s dobrými vzťahmi
- vyvážený osobný a pracovný život
- flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu o prácu v našej advokátskej kancelárii Vás žiadame o zaslanie životopisu VÝLUČNE MAILOM na adresu [email protected]. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na výberové konanie - osobný pohovor. Za účelom osobného stretnutia budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecná právna agenda

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Bežné kancelárske aplikácie (WORD, EXCEL) - Mierne pokročilý
Uvítame prax v právnickom softvéri - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

právo, advokácia (prax ale nie je podmienkou)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysoké pracovné nasadenie, samostatné riešenie zverených úloh i schopnosť práce v tíme, lojálnosť a diskrétnosť, logické myslenie, dobré komunikačné zručnosti, záujem o neustále vzdelávanie v právnej oblasti.
Máme záujem o uchádzača s kultivovaným prejavom, precíznym prístupom k riešenej problematike, flexibilného a lojálneho, ktorý vie vhodne aplikovať svoje odborné znalosti a má záujem o prácu v advokácii s dlhodobou perspektívou pôsobiť v našej AK, pre ktorého práca v našej AK a v oblasti práva bude nielen bežnou "prácou" ale aj záujmom a vášňou.

Advokátska kancelária Roštár – Slovák, s. r. o. je nezávislá, na trhu stabilne pôsobiaca advokátska kancelária, ktorá svojim klientom poskytuje komplexné právne služby vo všetkých odvetviach verejného a súkromného práva. K našim klientom pristupujeme individuálne a ponúkame im dlhoročné praktické skúsenosti podložené dobrými výsledkami pri riešení právnych prípadov. Za každých okolností chránime záujmy našich klientov a zaručujeme im profesionálnosť, precíznosť, rýchlosť a diskrétnosť. Právne služby poskytujeme najmä v slovenskom a anglickom jazyku, pričom využívame aj služby odborných tlmočníkov a prekladateľov. Pri poskytovaní právnych služieb úzko spolupracujeme aj so znaleckými organizáciami, ako aj účtovnými a daňovými poradcami a audítormi.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2702108  Dátum zverejnenia: 24.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac