Logo Advokátska kancelária Peter Rak, s.r.o.

Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária Peter Rak, s.r.o.

Levočská 4, Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
jún/júl 2024, resp. dohodou
900 EUR/mesiac+ možná dohoda na dodatočných bonusoch (dovolenka navyše, flexibilná pracovná doba, piatky home office,...) a odmene (možný pevný či percentuálny podiel pri úspechu v spore, na ktorom sa koncipient mimoriadne podieľal), tiež v závislosti od praxe, skúseností, aktivity a prístupu ku klientom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vypracovávanie žalôb, vyjadrení, odvolaní, zmlúv a iných podaní v sporovej aj nesporovej agende pod vedením školiteľa
  • Zastupovanie klientov na súdnych pojednávaniach a účasť na poradách s klientmi a rokovaniach s protistranami
  • Vypracovávanie právnych analýz a stanovísk, posudzovanie zmlúv a iných právnych dokumentov v oblasti občianskeho, obchodného, rodinného, komunálneho práva a práva nehnuteľností
  • Sledovanie právnych predpisov a vyhľadávanie súdnych rozhodnutí
  • Komplexné riešenie prípadov klientov, kde sa uplatní kreativita a schopnosť myslieť "outside the box"
  • Príprava a prezentácia právnych argumentov pred súdmi a inými orgánmi
  • Získavanie nových klientov a starostlivosť o existujúcich klientov
  • Účasť na školeniach s cieľom zlepšenia práce a profesijného rastu

  • Možnosť pracovať na zaujímavých prípadoch od začiatku do konca
  • Dovolenka navyše
  • Osobný rozvoj účasťou na pravidelných školeniach
  • Pohyblivá pracovná odmena v závislosti od aktivity a výsledkov
  • Moderné a príjemné pracovné prostredie
  • Možnosť práce z home-office podľa dohody a potrieb kancelárie
  • Spolupráca na publikačnej činnosti
  • Pracovné priestory v centre mesta
  • Flexibilný pracovný čas
  • Zaujímavé a motivujúce projekty

Životopis s fotografiou, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov môžete zasielať na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ​Vysoká úroveň znalosti právnych predpisov
  • Nadštandardná úroveň písomného prejavu
  • Spoľahlivosť a ochota neustále sa rozvíjať
  • Zodpovednosť, samostatnosť a profesionálne riešenie zadaných úloh, orientácia na detaily
  • Vodičský preukaz typu B
  • Dobré znalosti práce s PC

Advokátska kancelária. Bližšie info na www.rakpeter.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Peter Rak
Tel.: +421915848881
E-mail: poslať životopis
ID: 4825406  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac