Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária Paul Q, s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Paul Q hľadáme nových advokátskych koncipientov. Ponúkame skvelé príležitosti pre profesionálny a osobný rozvoj, ako aj zaujímavú prácu v príjemnom pracovnom prostredí, kanceláriách v centre Bratislavy.

Pracovná náplň zahŕňa najmä:

  • právo duševného vlastníctva
  • sporová agenda;​
  • mediálne právo;
  • regulácia, compliance;
  • občianske, obchodné a pracovné právo

  • stabilná práca v poprednej právnickej firme s dlhodobou perspektívou;
  • profesionálny rast v kancelárii patriacich medzi lídrov v oblasti sporovej agendy a práva duševného vlastníctva;
  • práca na mandátoch majúcich celospoločenský dosah
  • práca v oblasti ochrany verejného záujmu,
  • možnosti osobného rozvoja, zvyšovania kvalifikácie a odborného rastu, možná účasť na odborných slovenských ako aj medzinárodných seminároch, školeniach a konferenciách;
  • spolupráca s medzinárodnými klientmi;
  • príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy;
  • teambuildingy, občerstvenie pre zamestnancov, MultiSport karta;
  • práca v mladom a dynamickom kolektíve.

Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku nám, prosím, pošlite spolu s krátkym motivačným listom a aktuálnou fotografiou.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Max 2 roky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikatívnosť, schopnosť efektívnej spolupráce;
  • schopnosť samostatného myslenia, analytické uvažovanie;
  • všeobecný spoločenský prehľad, záujem o veci verejné;
  • flexibilita, zodpovednosť, iniciatívny prístup a lojalita.

Paul Q je poprednou slovenskou advokátskou kanceláriou, s viac ako 30 ročnými skúsenosťami s poskytovaním právnych služieb pre slovenskú a medzinárodnú klientelu. Tím Paul Q tvorí 20 právnikov poskytujúcich právne poradenstvo najmä v oblasti obchodného a občianskeho práva, M&A, realitných projektov, projektového financovia, súdnych sporov, ochrany osobnosti a compliance. Kvalitu našich služieb oceňujú renomované nezávislé medzinárodné ratingové organizácie, a medzi poprednými poskytovateľmi právnych služieb sa pravidelne umiestňujeme aj v rámci relevantných slovenských rebríčkov a ankiet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Romana Móžiová
Tel.: +421258282808
E-mail: poslať životopis
ID: 4811495  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac