Advokátsky koncipient (AJ / NJ)

Advokátska kancelária Paul Q, s. r. o.

Miesto práce
Twin City, Bratislava, Karadžičova 2
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Paul Q hľadá do svojho tímu junior právnikov/advokátskych koncipientov. Sme vedúca lokálna právna firma s medzinárodným zameraním, poskytujúca komplexné právne služby v podnikateľskom sektore. Dlhoročné skúsenosti pod značkou Dedák&Partners sme pretavili do Paul Q. Zmenili sme meno, naša vášeň pre právo zostáva.

Náplň práce
Práca v tíme právnikov, poskytujúcom právne služby v rôznych veciach súvisiacich s podnikateľskými aktivitami klientov spoločnosti, najmä spracovávanie analýz, spisovanie a pripomienkovanie zmlúv, poradenstvo, zastupovanie v sporových a správnych konaniach.

• stabilná práca vo vedúcej právnej firme s dlhotrvajúcou perspektívou
• trvalé zvyšovanie kvalifikácie a odborného rastu
• možnosť spolupráce na významných projektoch
• príjemné pracovné prostredie
• využitie znalosti cudzích jazykov

• prax nie je podmienkou, výhodou môže byť právna prax ako aj pracovný alebo študijný pobyt v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť anglického alebo nemeckého jazyka aktívne vrátane právnej terminológie
• aktívny prístup k vlastnému vzdelávaniu
• zodpovedný prístup k práci
• pracovné nasadenie, flexibilita, lojálnosť

Paul Q patrí medzi vedúce právnické firmy pôsobiace v Slovenskej republike. Poskytuje široké spektrum právnych služieb najmä v oblasti obchodného práva pre obchodné spoločnosti, zahraničných investorov, štátne inštitúcie i mimovládne organizácie od roku 1991.
Bližšie informácie na www.paulqlaw.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Paul Q , s. r. o.
Karadžičova 2
811 09 Bratislava
ID: 2569389   Dátum zverejnenia: 3.11.2016