Advokátsky koncipient (AJ / NJ)

Advokátska kancelária Paul Q, s. r. o.

Miesto práce
Twin City, Bratislava, Karadžičova 2
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Paul Q hľadá do svojho tímu junior právnikov/advokátskych koncipientov. Sme vedúca lokálna právna firma s medzinárodným zameraním, poskytujúca komplexné právne služby v podnikateľskom sektore. Dlhoročné skúsenosti pod značkou Dedák&Partners sme pretavili do Paul Q. Zmenili sme meno, naša vášeň pre právo zostáva.

Náplň práce
Práca v tíme právnikov, poskytujúcom právne služby v rôznych veciach súvisiacich s podnikateľskými aktivitami klientov spoločnosti, najmä spracovávanie analýz, spisovanie a pripomienkovanie zmlúv, poradenstvo, zastupovanie v sporových a správnych konaniach.

• stabilná práca vo vedúcej právnej firme s dlhotrvajúcou perspektívou
• trvalé zvyšovanie kvalifikácie a odborného rastu
• možnosť spolupráce na významných projektoch
• príjemné pracovné prostredie
• využitie znalosti cudzích jazykov

• prax nie je podmienkou, výhodou môže byť právna prax ako aj pracovný alebo študijný pobyt v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť anglického alebo nemeckého jazyka aktívne vrátane právnej terminológie
• aktívny prístup k vlastnému vzdelávaniu
• zodpovedný prístup k práci
• pracovné nasadenie, flexibilita, lojálnosť

In the last 25 years, we have created a highly qualified team of lawyers at Dedák & Partners, which is now one of the leading players on the market under the name of Paul Q. We are regularly awarded for our outstanding services by the most prestigious independent ratings internationally and within Slovakia. Our advantage is a strongly qualified and skilled team with the knowledge of the local environment as well as experience from international transactions.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Advokátska kancelária Paul Q , s. r. o.
Karadžičova 2
811 09 Bratislava
ID: 2569389   Dátum zverejnenia: 12.1.2017