Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária Michal Maťaš, s.r.o.

Miesto práce
Sabinovská 12, 821 02 Bratislava-Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovanie právnych podaní, účasť na pojednávaniach, koncipovanie zmlúv, vytváranie stanovísk a právnych analýz, práca s judikatúrou, účasť na súdnych pojednávaniach, zastupovanie pred súdmi a inými orgánmi štátnej správy, príprava analýz, rokovanie s klientmi, právny servis súvisiaci so zakladaním obchodných spoločností a zmenami v obchodných spoločnostiach.

- rôznorodá náplň práce
- zaujímavá a zodpovedná práca
- podpora profesijného rastu

V CV alebo motivačnom liste uveďte predstavu o svojej čistej mzde. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť obchodného a občianskeho práva
- komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť,
- prax v advokátskej kancelárii je výhodou

Advokátska kancelária Michal Maťaš, s.r.o. je advokátska kancelária, ktorá pre svojich klientov poskytuje komplexné právne služby.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Sabinovská 12
821 02 Bratislava-Ružinov
ID: 2196188   Dátum zverejnenia: 3.11.2016