Právnik / Advokátsky koncipient / Advokát

Advokátska kancelária Marônek & Partners s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 800 EUR v závislosti od pracovných skúseností a dosiahnutého vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stretnutia a komunikácia s klientmi kancelárie
Príprava právnych analýz a dokumentov
Podávanie návrhov do registrov
Zastupovanie pred súdmi
Právo ochranných známok

Hľadáme nového kolegu z dôvodu stále rastúceho dopytu po službách našej advokátskej kancelárie. Je preto dôležité aby ste ako uchádzač mal aspoň 2ročnú prax, ideálne v obchodnom práve, resp. aspoň súkromnom práve, teda vedel sa obratom venovať prideleným klientom a samostatne riešiť zadané úlohy. Výborná znalosť angličtiny slovom a písmom vrátane právnej terminológie pre komunikáciu so zahraničnými klientmi je tiež mimoriadne vítaná.

Naša advokátska kancelária je rýchlo rastúca advokátska kancelária
- Máme nadštandardné pracovné prostredie
- Uprednostňujeme neformálnu komunikáciu
- Mladý kolektív
- Možnosť individuálnej dohody pri dovolenkách
- Nadštandardné platové ohodnotenie
- Možnosť prichádzať s vlastnými nápadmi a podnetmi, ktoré sú vždy vítané
- Istota pracovného miesta vďaka ustálenej klientele
- Variabilita pracovných úloh
- možnosť získania partnerstva vo firme

Poprosíme vás o preposlanie životopisu s kontaktnými údajmi, prípadne doplnením prečo práve vy by ste boli pre našu kanceláriu prínosom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Dôležitá je pre nás zodpovednosť, precíznosť, analytické myslenie a samostatnosť pri riešení úloh. Samozrejme aj vystupovanie zodpovedajúce danej pozícii.

www.maronekpartners.sk

Advokátska kancelária Marônek & Partners s.r.o. bola založená v roku 2011. Sústreďujeme sa najmä na právne služby pre podnikateľov. Sprevádzame ich celým „podnikateľským životom“ od založenia ich spoločnosti, po jej správu v podobe ochranných známok, zmlúv, pohľadávok, investícii, projektov až po ukončenie podnikania v podobe zrušenia, či predaja podniku.
Venujeme sa zároveň pozemkovému právu, a to nielen v oblasti inžinieringu, ale aj prevodov poľnohospodárskej pôdy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1122286  Dátum zverejnenia: 27.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800 EUR v závislosti od pracovných skúseností a dosiahnutého vzdelania