Advokátska koncipientka/Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária MAJLING & NINČÁK, s.r.o.

Miesto práce
Palárikova 14, Bratislava
Termín nástupu
čím skôr, podľa možností uchádzača
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-poskytovanie právnych služieb v zmysle zákona o advokácii v oblasti obchodného, občianskeho, pracovného, správneho a konkurzného práva
-príprava zmlúv, právnych podaní, stanovísk a analýz
-zastupovanie v konaniach pred súdom a pred orgánmi štátnej správy
-komunikácia s klientmi

Nadštandardné ohodnotenie v závislosti od schopností a znalostí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ambiciózneho a cieľavedomého advokátskeho koncipienta, pričom požadujeme všeobecný prehľad v právnych predpisoch, logické myslenie, výborný písomný a ústny prejav, komunikatívnosť a precíznosť. Požadujeme tiež výbornú znalosť word a excel.

Advokátska kancelária poskytuje svojim klientom kompletný právny servis na profesionálnej úrovni s cieľom zabezpečiť právne služby pre klientov s dôrazom na ich absolútnu spokojnosť a opätovnú ako i dlhodobú spoluprácu. Poskytovanie právnych služieb je založené na efektívnom zastupovaní klientov, úspešnom vedení sporovej aj nesporovej agendy a na kvalifikovanom právnom poradenstve. Naša advokátska kancelária poskytuje profesionálne, na mieru šité právne riešenia pre svojich klientov. Rýchlosť, flexibilita a kvalita poskytnutých služieb sú pre nás samozrejmosťou.

Právne služby poskytujeme fyzickým aj právnickým osobám, a to v rámci súkromného aj verejného sektora. Ponúkame komplexnú škálu právnych služieb, vrátane súdneho i mimosúdneho vymáhania pohľadávok, zastupovania ex offo, riešenia pracovnoprávnych otázok, sporovej agendy a tvorby kompletnej zmluvnej agendy. Právne služby poskytujeme už od roku 2003.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2125938  Dátum zverejnenia: 25.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou