Advokátsky asistent

Advokátska kancelária MAJLING & NINČÁK, s.r.o.

Miesto práce
Palárikova 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovanie jednoduchých právnych podaní a stanovísk predovšetkým v oblasti obchodného a občianskeho práva, príprava podkladov k zložitejším právnym podaniam. Administratívna práca. Pomocné práce advokátom a advokátskym koncipientom.

Práca v mladom dynamickom kolektíve
Možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Znalosť jazyka veľkou výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od zamestnancov vyžadujeme nasledovné vlastnosti:
- precíznosť a zmysel pre detail
- zodpovednosť
- logické a analytické myslenie, schopnosť orientovať sa v právnych predpisoch
- chuť učiť sa
- lojalita
- odolnosť voči stresu
- reprezentatívne vystupovanie na verejnosti a pred klientmi

Advokátska kancelária poskytuje svojim klientom kompletný právny servis na profesionálnej úrovni s cieľom zabezpečiť právne služby pre klientov s dôrazom na ich absolútnu spokojnosť a opätovnú ako i dlhodobú spoluprácu. Poskytovanie právnych služieb je založené na efektívnom zastupovaní klientov, úspešnom vedení sporovej aj nesporovej agendy a na kvalifikovanom právnom poradenstve. Naša advokátska kancelária poskytuje profesionálne, na mieru šité právne riešenia pre svojich klientov. Rýchlosť, flexibilita a kvalita poskytnutých služieb sú pre nás samozrejmosťou.

Právne služby poskytujeme fyzickým aj právnickým osobám, a to v rámci súkromného aj verejného sektora. Ponúkame komplexnú škálu právnych služieb, vrátane súdneho i mimosúdneho vymáhania pohľadávok, zastupovania ex offo, riešenia pracovnoprávnych otázok, sporovej agendy a tvorby kompletnej zmluvnej agendy. Právne služby poskytujeme už od roku 2003.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1684145  Dátum zverejnenia: 3.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou