Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária KRAJŇÁK & PARTNERS, s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhotovovanie agendy pre realitnú činnosť
- vyhotovovanie zmlúv, návrhov, žalôb, podaní na súdy a iné orgány
- účasť na pojednávaniach a vyšetrovacích úkonoch
- vyhotovovanie právnych analýz
- administratívne práce súvisiace s právnou agendou
- aktívna komunikácia s klientmi

- možnosť profesionálneho rastu v rôznych oblastiach práva
- adekvátne mzdové ohodnotenie

Svoje žiadosti spolu s profesijným životopisom s fotografiou zasielajte prosím na e-mailovú adresu [email protected].

Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.

Úspešný uchádzač bude zaškolený v období cca. od 20.9. do 30.9. s nástupom na plný úväzok od 1.10.2015.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť na pozícii advokátskeho koncipienta výhodou
- samostatnosť, rozhodnosť, flexibilita, analytické myslenie
- reprezentatívne vystupovanie a profesionalita v komunikácii
- ochota na sebe pracovať a zdokonaľovať sa

Advokátska kancelária KRAJŇÁK & PARTNERS, s.r.o. so sídlom v Bratislave svojou činnosťou kontinuálne nadviazala na skúsenosti a dlhoročnú prax advokátskej kancelárie v Humennom, ktorú JUDr. Alexander Krajňák ako fyzická osoba vedie od roku 2000.

Cieľom kancelárie je poskytovať kvalitný právny servis, na vysokej odbornej úrovni, pričom kladieme dôraz na praktický a komplexný prístup k riešeniu právnych problémov, na zachovávanie mlčanlivosti a dodržiavanie profesijnej etiky. Uprednostňujeme osobný prístup ku každému klientovi a vo všetkých právnych veciach postupujeme s rovnakou svedomitosťou a odbornou starostlivosťou.

Právne poradenstvo poskytujeme v celom spektre právnych služieb (obchodné právo, občianske právo, pracovné právo, verejné právo, trestné právo) a to právnickým aj fyzickým osobám, podnikateľom, ale aj občanom nepodnikateľom, ktorí potrebujú právnu pomoc pri ochrane svojich osobných alebo majetkových záujmov v bežných životných situáciách.

Ťažisko právneho poradenstva spočíva najmä v príprave právnych dokumentov v oblasti civilného práva, kompletnom právnom servise v oblasti podnikateľskej činnosti klientov, v uplatňovaní nárokov klientov v súdnych konaniach.

Úspech a spokojnosť klientov sú základným cieľom a motiváciou našej práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1059721  Dátum zverejnenia: 2.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou