Právny asistent v advokátskej kancelárii

Advokátska kancelária JUDr. Matúš Meheš s. r. o.

Miesto práce
Nevädzova 6C, 821 01 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
po dohode
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora advokátskym koncipientom, advokátom a iným zamestnancom kancelárie,
- administratívne a pomocné práce v rámci advokátskej kancelárie, a to najmä komunikácia a korešpondencia so súdmi, exekútorskými úradmi, štát. orgánmi, štúdium spisového materiálu, komunikácia s klientmi, a ďalšie podľa potreby kancelárie.

-flexibilný pracovný čas,
-odmeny a iné benefity,
-možnosť ďalšieho rozvoja v rámci advokátskej kancelárie

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca prax v odbore výhodou,
-samostatnosť, tvorivosť, lojálnosť, dôslednosť,
-logické myslenie, schopnosť vidieť veci v širších súvislostiach,
-vôľa pracovať na vlastnom profesijnom rozvoji,
-schopnosť tímovej práce,
-organizačné schopnosti, dynamickosť a orientácia na výsledok,
-schopnosť samostatných riešení, práce s informáciami a aplikácie nových postupov,
-vodičský preukaz,
-znalosť PC MS Word, MS Office, Internet

Advokátska kancelária JUDr. Matúš Meheš s.r.o. bola založená v roku 2007. Od roku 2008 začala vykonávať advokátsku prax za účelom efektívneho poskytovania komplexných právnych služieb pre svojich klientov. Zabezpečuje právne poradenstvo obchodným spoločnostiam, malým a stredným a v súčasnosti aj nadnárodným obchodným spoločnostiam ako aj podnikateľom v súvislosti s ich obchodnou činnosťou. Taktiež zastupuje záujmy fyzických osôb v bežných životných situáciách podľa ich individuálnych požiadaviek a potrieb na vysoko odbornej úrovni.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Nevädzova 6C
821 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu