Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária JUDr. Marek Czompoly s.r.o.

Miesto práce
Ventúrska 16, 811 01 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Advokátska kancelária so zameraním na správu a vymáhanie pohľadávok hľadá vhodného kandidáta na pozíciu advokátskeho koncipienta, ktorého pracovnou náplňou bude najmä:

- príprava právnych podaní – žalôb, návrhov na vykonanie exekúcie, vyjadrení, odvolaní
- komunikácia s klientmi, súdmi a súdnymi exekútormi
- zastupovanie klientov v konaniach pred súdmi
- vedenie príslušnej administratívnej agendy
- ďalšie činnosti podľa pokynov advokáta

- práca v mladom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie v centre mesta
- pohyblivá pracovná doba

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu pošlite prosím na emailovú adresu office@czompoly.sk:
- žiadosť o prijatie do zamestnania,
- životopis s fotkou,
- motivačný list,
- vypracovanú úlohu, ktorá je zverejnená na adrese http://www.czompoly.sk/uloha.pdf

V motivačnom liste uveďte svoju predstavu o čistej nástupnej mzde.

Advokátska kancelária si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Na neúplné žiadosti sa nebude prihliadať.

Za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Počet rokov praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
- analytické myslenie
- odolnosť voči stresu
- flexibilita
- orientácia v sporovej agende a spotrebiteľskom práve výhodou

Advokátska kancelária JUDr. Marek Czompoly s.r.o. je advokátskou kanceláriou so zameraním na správu a vymáhanie pohľadávok.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Ventúrska 16
811 01 Bratislava
ID: 1885580   Dátum zverejnenia: 25.1.2016