Advokátsky koncipient - koncipientka

Advokátska kancelária JUDr. Ľubomír Schweighofer

Miesto práce
Šafárikovo námestie, Bratislava
Termín nástupu
ihneď - dohodou
600 - 800 EUR/mesiaczákladná mzda 600 - 700 mesačne + odmena 1000 - 1200 ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

právne poradenstvo a právne služby v oblasti obchodného, civilného a pracovného práva, trestného práva, zastupovanie pred súdmi a štátnymi orgánmi

Žiadosť a C.V. zaslať e-mailom: [email protected] alebo poštou na adresu: Advokátska kancelária JUDr.Ľubomír Schweighofer, Šafárikovo nám.2, 811 02 Bratislava. Bližšie informácie na tel.č.: 02/52 92 45 55

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právnická fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

uprednostnení budú uchádzači s praxou v advokátskej kancelárii (prax počas vysokoškolského štúdia min. 1 rok), podmienkou prijatia je aktívne ovládanie anglického jazyka, vítaná je znalosť aj nemeckého jazyka;

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 106486  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 800 EUR/mesiaczákladná mzda 600 - 700 mesačne + odmena 1000 - 1200 ročne