Administratívna pomoc v advokátskej kancelárii

Advokátska kancelária JUDr. Jakub Mandelík, s. r. o.

Miesto práce
Heydukova 12, Bratislava
Termín nástupu
15.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna práca (pošta, maily, telefóny, kopírovanie), komunikácia s klientmi, evidencia účtovných podkladov, pomoc pri príprave právnych podkladov a iné.

Práca určená iba pre znevýhodnených uchádzačov o zamestnanie podľa zákona 5/2004 Z.z., a to najmä:
a) občan mladší ako 26 rokov veku, ktorý ukončil príslušným stupňom vzdelania sústavnú prípravu na povolanie v dennej forme štúdia pred menej ako dvomi rokmi a od jej ukončenia nemal pravidelne platené zamestnanie (ďalej len „absolvent školy“),
b) občan vedený v evidencii uchádzačov o zamestnanie najmenej 12 po sebe nasledujúcich mesiacov (ďalej len „dlhodobo nezamestnaný občan“),
c) občan, ktorý najmenej 12 po sebe nasledujúcich kalendárnych mesiacov pred zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie nemal pravidelne platené zamestnanie,
d) občan, ktorý žije ako osamelá dospelá osoba s jednou alebo viacerými osobami odkázanými na jeho starostlivosť alebo starajúca sa aspoň o jedno dieťa pred skončením povinnej školskej dochádzky,
e) občan so zdravotným postihnutím.
Pravidelne platené zamestnanie na účely tohto zákona je zamestnanie, ktoré trvalo najmenej šesť po sebe nasledujúcich mesiacov.
Uchádzač musí byť vedený v evidencii uchádzačov o zamestnanie najmenej 3 mesiace.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

pozitívny prístup k pracovným povinnostiam, lojálnosť, komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie osobne i telefonicky

JUDr. Jakub Mandelík, PhD. pôsobí v advokácii už dvadsiaty rok (od mája 2004). Advokátska kancelária sa od svojho založenia dynamicky rozvíja. Pre nárast klientely a spolupracovníkov v priebehu rokov 2010 a 2011 došlo v máji 2011 k transformácii kancelárie na spoločnosť s ručením obmedzeným.

Advokátska kancelária poskytuje poradenstvo so zameraním na občianske právo, obchodné právo, komunálne právo, pracovné právo, nehnuteľnosti a stavebné právo, ústavné právo, poistné právo, autorské právo, zdravotnícke a správne právo.

Cieľom kancelárie je poskytovať komplexné služby, vždy podľa aktuálnych potrieb klienta a podľa možnosti k jeho úplnej spokojnosti. Za tým účelom kancelária poskytuje právne služby v úzkej súčinnosti s odborníkmi v ďalších oblastiach a poradenských odvetviach. Kancelária svojim klientom poskytuje kompletné právne poradenstvo v slovenskom, českom a anglickom jazyku, ako aj v iných jazykoch, prostredníctvom svojich zamestnancov i partnerov.

Pre ďalšie podrobnosti pozri: www.mandelik.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2898266  Dátum zverejnenia: 21.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou