Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária Čollák - Weiczen - Vanko & partneri

Štefánikovo námestie č.13 052 01, Spišská Nová Ves, Slovenská republika, Košice, okres Spišská Nová Ves

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné aktivity zamerané na získanie teoretických a praktických koncipientských skúseností všetkých oblastí právneho poriadku potrebných na zloženie advokátskej skúšky.

Advokátska kancelária Čollák – Weiczen – Vanko & partneri vyhlasuje výberové konanie na miesto advokátskeho koncipienta pre svoju pobočku v Spišskej Novej Vsi. Bližšie informácie o advokátskej kancelárii sú k nahliadnutiu na internetovej stránke kancelárie (http://www.ak-kosice.sk ).

Štrukturované životopisy, motivačný list (vo formáte docx) a fotografiu zasielajte na emailovú adresu [email protected] s uvedením predmetu „Vaše meno_výberové konanie SNV“ do 31.8.2014.

Platové podmienky: Dohodou
Doba trvania: Na dobu neurčitú

Miesto výkonu práce: Advokátska kancelária Čollák –Weiczen –Vanko & partneri, pobočka Spišská Nová Ves, Štefánikovo námestie č.13, 052 01, Spišská Nová Ves, Slovenská republika.

Požiadavky: Skončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore právo, flexibilita, vodičské oprávnenie typu B, všeobecný prehľad v právnom poriadku Slovenskej republiky, znalosť práce s operačnými systémami Windows, iOs, znalosť práce v programoch: Micrososft Office, Adobe reader, a pod.

Náplň práce: pracovné aktivity zamerané na získanie teoretických a praktických koncipientských skúseností všetkých oblastí právneho poriadku potrebných na zloženie advokátskej skúšky.
Jazykové podmienky: aktívna znalosť minimálne jedného cudzieho jazyka (najmä anglický jazyk, nemecký jazyk).

Výberové konanie: Výberové konanie spočíva vo vyhodnotení zaslaných životopisov a motivačných listov a následnom osobnom pohovore vybraných uchádzačov s predstaviteľmi advokátskej kancelárie, ktorý preverí teoretické (v prípade doposiaľ získanej praxe uchádzača aj praktické) znalosti uchádzača o pozíciu advokátskeho koncipienta z právneho poriadku Slovenskej republiky.

Doba konania VK: september 2014.
Spôsob oznámenia VK: Advokátska kancelária oznámi úspešným uchádzačom miesto, čas a rozsah výberového konania prostredníctvom elektronickej komunikácie na e-mail, z ktorého budú zaslané dokumenty uchádzača.

Advokátska kancelária Čollák – Weiczen – Vanko & partneri si vyhradzuje právo odmietnuť všetkých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, vodičské oprávnenie typu B - C1, všeobecný prehľad v právnom poriadku Slovenskej republiky, znalosť práce s operačnými systémami Windows, iOs, znalosť práce v programoch: Micrososft Office, Adobe reader, a pod.

Advokátska kancelária Čollák – Weiczen – Vanko & Partneri bola založená pred viac ako 20 rokmi, už v roku 1992.

Advokátska kancelária sa trvalo personálne posilňovala, pričom ako jej súčasní partneri pôsobia výlučne advokáti, ktorí svoj profesijný a odborný rast vykonali v našej advokátskej kancelárii. Pod súčasným názvom pôsobí od roku 2004.

žAdvokátska kancelária Čollák, Weiczen, Vanko & Partneri sa radí medzi renomovaných poskytovateľov právnych služieb. žPôsobí ako združenie advokátov v súlade s právnym poriadkom Slovenskej republiky (§ 13 zákona č.586/2003 Z.z. o advokácii).V podmienkach európskeho priestoru, Slovenskej republiky a regiónu východného Slovenska patrí medzi stabilné, veľké a dynamicky sa rozvíjajúce advokátske kancelárie so širokospektrálnou právnou pôsobnosťou.

Snaha o poskytovanie najkvalitnješích právnych služieb sa stala pre každého člena našej advokátskej kancelárie hlavnou podmienkou odborného pôsobenia, či vedeckého alebo praktického napredovania.

žPoskytujeme kvalitné a účinné právne služby, právne ananlýzy, zastupovanie klientov a poradenstvo takmer vo všetkých oblastiach práva.

žS klientmi komunikujeme okrem slovenského, aj v jazyku anglickom, nemeckom, maďarskom a ruskom.

Oblasti pôsobenia: obchodné právo, občianske právo, trestné právo, IT, správne právo, pracovné právo, rodinné právo, konkurz a reštrukturalizácia, športové právo, finančné právo, dane, poplatky a clá & konania o nich, stavebné konanie, rozhodcovské konanie, nehnuteľnosti a financovanie, oblasť poisťovníctva.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1816506  Dátum zverejnenia: 14.8.2014