FreeSAT Account Manager

Advenio s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.04.2015
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predajca sa stará o existujúci predajný kanál, snaží sa nájsť ďalší predajný potenciál vo zverenom segmente. Jeho úlohou je poskytovať kompletnú predajnú a produktovú podporu a vyhľadávať nové obchodné príležitosti. Súčasťou práce je vytvorenie osobných väzieb s klientmi v rámci pravidelných schôdzok.

- komunikácia prevažne telefonická a emailová, sčasti účasť na dohodnutých schôdzkach s klientmi
- správa firiem, ktoré dostanete k dispozícii
- poskytovanie obchodných a produktových informácií
- motivácia partnerov v rámci prebiehajúcich promoakcií
- kontrola a support
- administratíva spojená s hovormi – záznamy do databázy, evidencia dokumentov atď.
- oslovovanie nových, potenciálnych predajcov vo zverenom regióne, komunikácia so záujemcami o služby
- spolupráca so skúsenými kolegami - práca v tíme
- získavanie informácií o aktivitách konkurenčných firiem vo zverenom segmente partnerov
- prehlbovanie znalostí – možnosť kariérneho rastu

Dlhodobá spolupráca
Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Motivujúce platové ohodnotenie
Možnosť profesijného rastu
- zamestnanecké benefity
- zaškolenie
- pracovisko v centre Bratislavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- výborné obchodné a komunikačné schopnosti
- predajný drive a ťah na bránku
- aktívna a samostatná osobnosť
- skúsenosť s telefonickým predajom produktov (aktívnym) výhodou, nie podmienkou
- výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
- samostatný a zodpovedný prístup k plneniu zverených úloh
- vysoké pracovné nasadenie, pozitívny prístup a ochota učiť sa novým veciam
- reprezentatívne vystupovanie
- zodpovedný prístup k práci
- užívateľské znalosti MS Office, Outlook, Internet
- čistý trestný register

www.advenio.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2023943  Dátum zverejnenia: 16.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody