Gynekolog (Od 80 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte specializovanou způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví a hledáte zajímavou pracovní příležitost v moderním prostředí soukromého zařízení?

Potom se nám ozvěte, máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost! Moderní zdravotnické zařízení nabízející špičkovou péči hledá do svých řad odborníka na pozici:

GYNEKOLOG (OD 80 000 Kč)

Náplň práce

  • působení v oblasti asistované reprodukce
  • specializovaná vyšetření a poradenská činnost
  • poskytování léčebné a preventivní péče pacientkám
  • k dispozici bude mít zdravotní sestru

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání lékařského směru
  • specializovanou způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • spolehlivost, vstřícný přístup a příjemné vystupování

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci na HPP na soukromé klinice
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na ubytování
  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce GYNEKOLOG? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 2996991   Dátum zverejnenia: 11.8.2017