Obchodní zástupce – chemie (od 30 000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vyhledávání nových obchodních příležitostí
* poskytování odborného servisu a poradenství stávajícím zákazníkům
* příprava obchodních nabídek a jejich následné zpracování
* zodpovědnost za zákazníky na území Slovenska
* spolupráce s kolegy ze zahraničních poboček

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavou práci na HPP
* kvalitní zázemí české společnosti
* služební auto i pro soukromé účely
* flexibilní pracovní dobu
* místo pracoviště: Slovensko

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – CHEMIE? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

česká chemická společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání - chemické obory
* zkušenosti v oblasti prodeje PODMÍNKOU
* komunikativní znalost anglického jazyka
* znalost produktů v rámci chemického průmyslu
* zodpovědnost, reprezentativní vystupování a obchodního ducha

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2939792  Dátum zverejnenia: 3.10.2017