Technická podpora ve vývoji (35-48.000,- Kč)

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Vyškov, Prostějov
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000,- Kč - 48.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a zkušenosti v oblasti měření nebo provádění analýz? Ovládáte anglický jazyk a chcete ho v zaměstnání využívat? Lákala by Vás práce v oblasti vývoje se zaměřením na zvyšováním bezpečnosti výrobků? Pak se ucházejte o práci na pozici TECHNICKÁ PODPORA VE VÝVOJI s AJ s místem výkonu práce v Brně!

Prosperující mezinárodní společnost hledá kolegu na nově vznikající pozici:

TECHNICKÁ PODPORA VE VÝVOJI (35-48.000,- Kč)

Náplň práce

  • Testování produktů, provádění analýz
  • Zlepšování a zvyšování bezpečnosti výrobků
  • Podílení se na vývoji nových produktů
  • Správa databáze provedených testů
  • Úzká spolupráce se zahraniční centrálou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti s měřením nebo prováděním analýz
  • Praxi ve výrobní společnosti, vývoj výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Spolehlivost, pečlivost, systematický přístup

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí, firemní akce
  • Odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené, firemní stravování
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Romana Hertlová
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis