Pracovník helpdesku HR aplikací s NJ a aj (až 30.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Toužíte pracovat pro prestižní společnost, špičku ve svém oboru? Umíte komunikovat v německém a anglickém jazyce? Hledáte pracovní uplatnění na pozici v zákaznickém servisu v Praze?

Potom hledáme právě Vás!!

Úspěšná mezinárodní společnost rozšiřuje svůj tým na pozici:

PRACOVNÍK HELPDESKU HR APLIKACÍ s NJ a AJ (až 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • zodpovídání dotazů a řešení problémů s HR aplikacemi
  • zákaznická podpora společnosti
  • práce s interními HR databázemi
  • každodenní komunikace v německém i anglickém jazyce (hlavně přes email)
  • vkládání a kontrola dat v interním systému
  • každodenní práce v Excelu

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • německý jazyk - středně pokročilou znalost, alespoň B2
  • anglický jazyk - pokročilou znalost, B2/C1
  • praxi v zákaznickém servisu nebo práci s personální databází (výhodou)
  • komunikativnost, pracovní nasazení, pečlivost
  • MS Office - alespoň uživatelskou znalost

Nabízíme

  • možnost stát se součástí mezinárodní společnosti
  • dlouhodobý kariérní a profesní růst
  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy a další odborné vzdělání
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost homeoffice
  • sick days
  • stravenky
  • termín nástupu: IHNED (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis v AJ a ČJ ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2831481   Dátum zverejnenia: 29.11.2016