Elektrotechnik - roboti (30-35.000,- Kč)

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Benešov, Beroun, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Praha - východ, Praha - západ, Rakovník
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste vyučen a máte platnou vyhlášku? Baví Vás bádat nad problémy velkých výrobních automatizovaných linek či robotů? Cestujete rád?

Pak hledáme právě Vás!

Stabilní německá společnost z důvodu růstu hledá pracovníka na pozici:

ELEKTROTECHNIK - ROBOTI (30-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Servis a instalace výrobního zařízení
  • Výjezdy k zákazníkům (ČR, Slovensko i Německo)
  • Prezentace produktů zákazníkům
  • Vedení reportů, objednávání náhradních dílů

Požadujeme

  • Min. vyučen v oboru elektro s vyhláškou 50
  • Řidičský průkaz - aktivní řidič, pravidelné cestování
  • Praxe na obdobné pracovní pozici velkou výhodou
  • Znalost angličtiny/němčiny na mírně pokročilé úrovni
  • Samostatnost, systematičnost, týmovost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Perfektní zaškolení v centrále společnosti v zahraničí
  • Možnost karierního růstu a dalšího vzdělávání
  • Bonusový program, příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: 10 km východně od Prahy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Nikola Chládková
Tel.: +420775787070
Poslat společnosti životopis
ID: 2831082   Dátum zverejnenia: 29.11.2016