Junior telesales (20.000,- Kč + var. složka)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás aktivní oslovování prostřednictvím telesales a telemarketingu? Jste aktivní a výřečný člověk s výbornými komunikačními schopnostmi? Pokud chcete mít možnost se reálně kariérně posunout a vzdělávat,

pak hledáme právě Vás!!!

Nadnárodní společnost působící v oblasti logistiky hledá posilu do svého mladého týmu na pozici:

JUNIOR TELESALES (20.000,- Kč + var. složka)

Náplň práce

  • aktivní telefonické oslovování klientů z databáze
  • zjišťování zpětné vazby na produkty od stálých zákazníků
  • prezentace služeb dané společnosti
  • telemarketing
  • individuální přístup ke klientům
  • práce s interními systémy
  • administrativní zpracování objednávky

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • chuť obchodovat, cílevědomost
  • praxe v prodeji přes telefon výhodou
  • základy MS Office a Anglického jazyka
  • prezentační schopnosti, prodejního ducha, reprezentativní dovednosti

Nabízíme

  • perspektivní práci v rostoucí mezinárodní společnosti
  • profesní a kariérní růst
  • pevnou mzdu a bonusy z prodeje
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • stravenky
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • příspěvky na dopravu, ubytování, sport a dovolenou
  • dárkové předměty společnosti
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Rudná u Prahy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis