Quality engineer - Brno město 32 - 35.000,- Kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město, Brno - venkov
  • Nabízený plat (hrubého): 33 - 35.000,- KČ
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pohybujete se v oblasti kvality ve výrobní sféře? Máte technické vzdělání a domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná výrobní společnost sídlící na Brněnsku přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

QUALITY ENGINEER (33 - 35.000,- KČ)

Náplň práce

  • účast na poradách a vzdělávacích aktivitách
  • aktualizace dokumentů a předpisů
  • řešení reklamací, tvorba opatření
  • vedení auditů a vedení technické dokumentace (FMEA, PPAP)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici min 1 rok
  • AJ na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • znalost FMEA, PPAP, 8D
  • praxe ve strojírenské/automotive společnosti výhodou

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
  • závodní strovování, penzijní připojištění, jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2802924   Dátum zverejnenia: 8.11.2016