Konstruktér - strojní zařízení (30-40.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Beroun
  • Nabízený plat (hrubého): 30-40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

* Máte zkušenosti s dopravními systémy? Rádi byste zúročili své zkušenosti konstruktéra v progresivní společnosti, která spolupracuje s množstvím společností a zasahuje do řady odvětví od stavebního průmyslu až po metalurgii? Pokud ovládáte SolidWorks nebo Solid Edge, umíte anglicky nebo německy, pošlete nám svůj životopis!

Hledáme právě Vás!

Stabilní společnost ve Středočeském kraji hledá kandidáty na pozici:

KONSTRUKTÉR - STROJNÍ ZAŘÍZENÍ (30-40.000)

Náplň práce

  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Navrhování technických řešení
  • Konstrukční činnost
  • Komunikace s klientem
  • Implementace změn a specifikací zákazníka

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • 3 roky praxe v oblasti dopravních systémů
  • Znalost konstrukčního programu (SildWorks, Solid Edge)
  • Znalost Advance steel, Femap výhodou
  • Znalost anglického nebo německého jazyka

Nabízíme

  • Možnost profesního a osobnostního růstu
  • Přátelský kolektiv
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Místo výkonu práce: okres Beroun

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha
Poslat společnosti životopis
ID: 2802904   Dátum zverejnenia: 8.11.2016