Referent - junior s maďarštinou (od 22.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek - Místek, Karviná, Opava, Ostrava
  • Nabízený plat (hrubého): 22000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Referent - junior má na starost správu administrativních záležitostí v daném oddělení, pracuje denně na PC, při své práci využívá maďarštinu slovem i písmem.

Náplň práce

  • správa administrativních záležitostí v interním systému
  • komunikace s dodavateli a zákazníky v maďarštině
  • správa objednávek, zajištění správného vyřízení objednávek
  • kontrola splatnosti faktur
  • spolupráce s ostatními členy týmu v oddělení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (i absolvent)
  • pokročilá znalost maďarštiny podmínkou
  • znalost angličtiny výhodou
  • orientace v práci na PC
  • samostatnost, pečlivost, komunikativnost
  • logické myšlení

Nabízíme

  • zázemí prosperující zahraniční společnosti
  • mladý pracovmí kolektiv
  • motivující platové ohodnocení a zajímavé firemní benefity
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • možnost nástupu IHNED
  • práce na HPP

  • místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce Referenta - juniora s maďarštinou? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Alena Bordovská
Tel.: +420777549877
Poslat společnosti životopis
ID: 2801108   Dátum zverejnenia: 7.11.2016