Údržbář elektro (20-25.000,- Kč)

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever
  • Nabízený plat (hrubého): 20-25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro špičku ve svém oboru? Chodil jste na elektrotechnickou školu? Hledáte práci, kde můžete odstartovat svoji kariéru?

Pak hledáme právě Vás!

Stabilní mezinárodní společnost v Plzeňském kraji hledá nové zaměstnance na pozici

ÚDRŽBÁŘ ELEKTRO (20-25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Diagnostikuje a odstraňuje poruchy na elektrické části výrobních zařízení
  • Podílí se na plánované preventivní údržbě výrobních zařízení
  • Analyzuje příčiny poruch
  • Podílí se na technickém vylepšování a provádění preventivních opatření proti vzniku poruch na výrobních zařízeních
  • Vyrábí a montuje jednoduché elektrické prvky
  • Vede dokumentaci oprav a preventivní údržby, školení pracovníků výroby v preventivní údržbě

Požadujeme

  • SOŠ/SOU/SŠ Elektrotechnického směru
  • Nutnost splňovat vyhlášku 50/1978 Sb., minimálně §5
  • Schopnost se dobře orientovat v elektrodokumentaci
  • Ochota pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolení, noční)
  • Schopnost podílet se na údržbě a opravách mechanických částí strojů a zařízení

Nabízíme

  • 13. mzdu
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Další nadstandardní benefity

  • Místo výkonu práce: Plzeňsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2797094   Dátum zverejnenia: 3.11.2016