Plánovač výroby - analytik (25-30.000,- Kč)

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Mělník, Praha - východ, Praha - západ, Litoměřice, Liberec
  • Nabízený plat (hrubého): 25-30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se podílet na úspěchu dynamické a ambiciózní společnosti? Máte zkušenosti s plánováním? Umíte pracovat s excelem a mluvíte plynule anglicky?

Pokud jste si odpověděl/a ANO, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Velká strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kandidáta/kandidátku na pozici:

PLÁNOVAČ VÝROBY - ANALYTIK (25-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Tvorba výrobních plánů
  • Detailní rozpracování plánů k jednotlivým projektům
  • Zadávání termínů do interního systému
  • Kooperace s výrobními a dalšími odděleními
  • Dohled nad správností a dodržování plánů

Požadujeme

  • SŠ, VOŠ, VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Praxe s plánováním výroby výhodou
  • Velmi dobrá znalost programu MS Excel
  • AJ na komunikativní úrovni (každodenní komunikace)

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Pět týdnů dovolené
  • Kariérní růst
  • Další nadstandardní benefity

  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2789150   Dátum zverejnenia: 1.11.2016