Obchodník technik (od 40.000,-kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky založení a máte vysokoškolské vzdělání? Aktivně jste se zabývali prodejem a umíte se náležitě prezentovat? Jste aktivní, inovativní, loajální a týmoví?

Potom nám ihned napište, Vás totiž přesně hledáme! Významná společnost působící v oblasti průmyslových kapalin hledá do svého týmu posilu na pozici:

OBCHODNÍK TECHNIK (OD 40.000,-Kč)

Náplň práce

  • odborná podpora zákazníků
  • akvizice nových partnerů (cestování v rámci regionu)
  • implementace výrobků do výroby a jejich testování
  • spolupráce a komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání (chemie/technika)
  • angličtina nebo němčina pokročile slovem a písmem
  • technický přehled (obrábění, tepelné zpracování materiálů)
  • zkušenosti s prodejem a reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • služební auto i pro soukromé účely
  • odborný i kariérní růst

  • místo pracoviště: Středočeský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce OBCHODNÍK TECHNIK? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky. ZDARMA se můžete zaregistrovat na adrese www.acjobs.cz/registrace.php, kde máte možnost nejen vložit svůj životopis, ale i aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zdarma zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu a oboru. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2768045   Dátum zverejnenia: 15.10.2016