Planning analyst (30-35.000,- Kč)

  • Místo práce: Slovenská republika, Praha, Mělník, Praha - východ, Praha - západ, Litoměřice, Liberec
  • Nabízený plat (hrubého): 30-35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete být součástí dynamicky se rozvíjející společnosti a podílet se na jejím úspěchu? Baví Vás plánovat výrobu a umíte pracovat v programu MS Excel? Chcete při práci využívat anglický jazyk, který máte na komunikativní úrovni?

Pokud ano, tak mi pošlete svůj životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

PLANNING ANALYST (30-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Tvorba plánů výroby
  • Detailní rozpracování plánů k zajímavým projektům
  • Zadávání termínů do podnikového systému
  • Spolupráce nejen s výrobním oddělením
  • Dohled nad dodržováním plánů a jejich korekce

Požadujeme

  • SŠ, VOŠ, VŠ vzdělání ekonomického, technického směru
  • Zkušenosti s plánováním výroby výhodou, nikoliv podmínkou
  • Pokročilá znalost programu MS Excel
  • AJ na komunikativní úrovni (každodenní komunikace)

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Osobnostní a profesní růst
  • Další nadstandardní benefity

  • Místo práce: Praha-východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2766980   Dátum zverejnenia: 14.10.2016