Podpora světových autoshow

  • Místo práce: Slovenská republika, Praha, Mladá Boleslav, Plzeň - město, Liberec, Pardubice, Brno - město, Zahraničí - ostatní
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáš práci, ve které budeš cestovat po celém světě? Automobily jsou Tvoje hobby a zajímáš se o nejnovější technologie? Chceš být součástí světových autosalonů?

Pak se chop této jedinečné nabídky a zašli mi svůj životopis!

Nadnárodní společnost, zabývající se zajímavými projekty v oblasti automotive, přijme do svého týmu kolegu, který bude:

PODPORA SVĚTOVÝCH AUTOSHOW

Náplň práce

  • Budeš technickou podporou na autosalonech/autoshow ve světě
  • Oblastí Tvojí podpory bude konektivita a mobilní online služby
  • Kontrola, zda jsou všechny aplikace v automobilech funkční
  • Poskytování poradenství a provádění školení hostesek
  • Kooperace ve vývoji zcela nových mobilních aplikací
  • Spolupráce při testování

Požadujeme

  • VŠ vzdělání elektro, telekomunikace nebo IT
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Cestovatelského ducha
  • Znalost oblasti mobilních datových komunikací
  • Nadšení pro vývoj nových mobilních aplikací a moderní mobilní přístroje
  • Nástup ihned

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Komplexní zaškolení
  • Velmi zajímavou nestereotypní práci
  • Osobnostní a kariérní růst
  • A další nadstandartní benefity

  • Místo výkonu práce: Celý svět

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis