Elektromechanik

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste manuálně zručný a komunikativní? Máte vzdělání a praxi v oblasti elektro a baví Vás řešení vzniklých závad? Ovládáte vyhlášku 50/1978 Sb., §6? Pak hledáme právě Vás!

Stabilní společnost ve Zlínském kraji hledá nového zaměstnance na pracovní pozici:

ELEKTROMECHANIK

Náplň práce

  • Montáž elektroinstalace na zařízeních
  • Řešení vzniklých závad ve výrobním provozu
  • Servis PLC automatizovaných strojů
  • Navrhování a realizace oprav zařízení
  • Tvorba kabeláže a rozvaděčů
  • Práce ve směnném provozu

Požadujeme

  • SOU/SOŠ/SŠ elektrotechnického směru
  • Praxi v oboru min 2 roky
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb., min. § 6
  • Základní znalost prostředí PLC
  • Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

  • Stabilní zázemí společnosti
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemný kolektiv
  • Zajímavou práci na HPP

  • Místo výkonu práce: Zlínsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici ELEKTROMECHANIK ve Zlínském kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu industry@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2735981   Dátum zverejnenia: 26.9.2016