Obchodný zástupca

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Základní informace

AGC Trenčín s.r.o., pobočka Nitra, Lokálne distribučné centrum,
vyhlasuje výberové konanie na pozíciu:

Spoločnosť sa zaoberá predajom a distribúciou plochého stavebného skla v regióne Západného a Stredného Slovenska. V záujme posilňovania svojej pozície na trhu hľadáme odborného pracovníka na uvedenú pozíciu pre našu spoločnosť

Náplň práce

  • aktívne vedenie obchodných rokovaní so zákazníkmi
  • akvizičná činnosť
  • vedenie agendy o obchodných podmienkach zákazníkov
  • spolupráca s administratívnym pracovníkom pri objednávaní skla
  • spolupráca pri vybavovaní reklamácií
  • sledovanie a kontrola platobnej morálky zákazníkov
  • vykonávanie zodpovedajúcich operácií v SAP
  • zodpovednosť za správnosť údajov zadaných do SAP
  • vystavovanie faktúr a daňových dokladov
  • spracovanie analýz predajov a zákazníkov

  • 70 % komunikácia so zákazníkmi, 30 % administratívna činnosť

Požadujeme

  • min. SŠ vzdelanie, smer nerozhoduje, preferujeme prax na obdobnej pozícii
  • aktívna znalosť MS Office
  • znalosť AJ a systému SAP výhodou
  • výborné komunikačné a organizačné schopnosti, ochota učiť sa novým veciam,
  • schopnosť úzkej tímovej spolupráce v menšom kolektíve, odolnosť proti stresu, flexibilita
  • obchodné zručnosti, plánovanie

Nabízíme

  • zázemie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • pracovný pomer na dobu neurčitú (3 mesiace skúšobná doba)
  • nástupný plat dohodou
  • ročná odmena v nadväznosti na dosiahnuté výsledky
  • príspevok na stravovanie
  • služobné auto aj na súkromné účely

Další informace

* Termín nástupu: október 2016
* Miesto výkonu práce: Nitra
* Viac informácií o spoločnosti na: www.yourglass.com

Kontaktné osoby:
Ing. Judita Funtová, ved. pobočky Nitra
judita.funtova@eu.agc.com
tel.: +421 948 318 804

Adresa spoločnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
60200 Brno
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Tobolková, M.Sc.
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2732538   Dátum zverejnenia: 22.9.2016