Příležitost práce v Německu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Německo
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je tu jedinečná šance pro absolventa VŠ, který mluví skvěle Německy a chtěl by se stěhovat do Německa! Krom toho, že umíš Německy, je potřeba, abys byl/a silná osobnost, která se nebojí nových výzev. Všechno ostatní tě naučí!

Pokud tě tato nabídka zaujala, zašli mi svůj životopis.

Automotive společnost, která se zabývá zajímavými projekty, hledá novou posilu do svého týmu a nabízí jí:

PŘÍLEŽITOST PRÁCE V NĚMECKU

Náplň práce

  • Organizace, příprava a následná realizace workshopů týkajících se managementu rizik
  • Analýza zjištěných výsledků
  • Vytváření potřebné dokumentace
  • Odhalování rizik a provádění rozborů
  • Reportování o výsledcích a prezentace vedení společnosti
  • Podpora vedoucích pracovníků v oblasti managementu rizik

Požadujeme

  • VŠ ekonomickou nebo technický obor
  • Komunikativní úroveň NJ
  • Orientace v řízení kvality - výhodou
  • Umění řídit workshopy a být komunikativní
  • Nadšení pro automotive

Nabízíme

  • Velmi rozmanitou práci v hlavním městě Německa
  • Ubytování zaplacené od společnosti
  • Příspěvky na stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Vysoké finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního postupu
  • Práci ve stabilní společnosti
  • A další zajímavé benefity

  • Místo výkonu práce: Německo

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2732166   Dátum zverejnenia: 21.9.2016