Analytik autonavigací

  • Místo práce: Slovenská republika, Praha, Mělník, Mladá Boleslav, Praha - východ, Česká Lípa, Liberec, Semily, Jičín
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi zapálený fanoušek auto-elektriky a máš VOŠ nebo VŠ vzdělání? Umíš anglicky nebo německy alespoň na základní úrovni? Chceš pracovat v perspektivní společnosti, kde můžeš kariérně růst?

Pak mi pošli svůj životopis!

Společnost zabývající se zajímavými projekty v oblasti automotive, hledá šikovného pracovníka na pozici:

ANALYTIK AUTONAVIGACÍ

Náplň práce

  • Monitoring funkcí v auto-navigacích
  • Zpracování výsledků a analýz testování
  • Následný reporting o výsledcích testů
  • Komunikace a spolupráce s týmem projektantů
  • Kontrola auto-navigačních manuálů
  • Participace při testování

Požadujeme

  • VOŠ, VŠ vzdělání, ekonomického nebo technického směru
  • AJ nebo NJ na základní úrovni
  • Alespoň základní orientaci v auto-elektronice a multimédiích
  • Zapálení pro danou práci a ochotu učit se
  • Samostatnost, zodpovědnost a umění komunikovat

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Nestereotypní práci s možností růstu
  • Zázemí silné společnosti
  • Nové pracoviště
  • Flexibilní pracovní dobu
  • A jiné neobvyklé benefity

  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis