Projektant elektro

  • Místo práce: Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Vyškov
  • Nabízený plat (hrubého): dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušeným projektantem v elektrotechnice a přemýšlíte o změně? Chcete si své znalosti dále rozšiřovat a pracovat ve společnosti s osobním a lidským přístupem, kde se dá na všem domluvit? Zajímá Vás automatizace, výkonová elektronika a neměli jste možnost se do toho pustit? Pak reagujte na pozici PROJEKTANT ELEKTRO ještě dnes!

Perspektivní česká společnost hledá nového kolegu to projekčního týmu na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO

Náplň práce

  • projektování rozvoden, sítí, komunikace, řízení apod.
  • návrh dokumentace k daným projektům
  • komunikace s kolegy při tvorbě technických návrhů
  • užívání technické angličtiny
  • dozor nad realizací vybraných projektů

Požadujeme

  • VŠ v oboru elektro, automatizace výhodou
  • praxi v projekci min. 3 roky
  • základní znalost technické angličtiny
  • vyhláška 50 §6 s možností získání §10
  • zkušenosti s programem PC Schematic výhodou

Nabízíme

  • práci v úspěšné společnosti
  • zaškolení na pracovní pozici
  • profesní i osobnostní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování
  • jazykové a odborné kurzy
  • místo práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce PROJEKTANT ELEKTRO v Brně? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro“zavináč“acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2730933   Dátum zverejnenia: 20.9.2016