Oděvní technolog pro prémiovou značku Bushman

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Nabízený plat (hrubého): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Česká společnost, působící na trhu od roku 1997, hledá zájemce na pracovní pozici:

ODĚVNÍ TECHNOLOG - člen výrobního týmu zodpovědný za výrobní zahraniční i tuzemské projekty

Náplň práce

  • zodpovědnost za výrobní zahraniční i tuzemské projekty

Požadujeme

  • velmi dobrou znalost AJ podmínkou (slovem i písmem)
  • dosažené vzdělání: SŠ, VŠ (vhodné i pro absolventy)
  • praxi nebo studium v oboru textilu podmínkou
  • povědomí o základních oděvních technologiích
  • kladný vztah ke stylu BUSHMAN
  • systematičnost, pečlivost, smysl pro detail
  • zodpovědnost a samostatnost, práce s termíny
  • ochotu učit se novým věcem
  • být spolehlivou součástí týmu
  • znalost práce v grafickém programu Corel Draw výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

  • mobilní telefon, notebook
  • aktivní využívání anglického jazyka
  • pracovní cesty do zahraničí
  • možnost profesního zdokonalení
  • práci v přátelském kolektivu
  • platové ohodnocení přímo úměrné míře odpovědnosti/stupni zapracování

Další informace

Vaše strukturované životopisy zasílejte na manhal@cz.bushmanwear.com

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
60200 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Tobolková, M.Sc.
Poslat společnosti životopis
ID: 2730875   Dátum zverejnenia: 20.9.2016