Senior konstruktér (38-58.000,- Kč)

  • Místo práce: Svitavy, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Prostějov
  • Nabízený plat (hrubého): 38.000,- Kč - 58.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a posledních pár let jste působil na pozici konstruktéra? Rád jste při práci v kontaktu s lidmi a chtěl byste vést svůj tým? Láká Vás práce v moderní společnosti na pozici SENIOR KONSTRUKTÉR na Vysočině? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

SENIOR KONSTRUKTÉR (38-58.000,- Kč)

Náplň práce

  • konstrukce strojních zařízení
  • podílení se na vývoji strojů do výroby
  • vedení menšího týmu, řízení konstrukce
  • tvorba výkresové dokumentace
  • spolupráce s výrobou a nákupem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru (strojírenství vítáno)
  • víceletá praxe na pozici konstruktéra
  • anglický či německý jazyk přínosem
  • znalost 3D konstrukčních programů
  • zkušenost s vedením týmu velkou výhodou

Nabízíme

  • prostředí moderní výroby v nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
  • jazykové kurzy, školení, vánoční bonusy
  • služební telefon a notebook samozřejmostí
  • příspěvek na dojíždění, pomoc při relokaci

  • místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici SENIOR KONSTRUKTÉR na Vysočině? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu industry@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Petra Baronová
Tel.: +420773737664
Poslat společnosti životopis