Sales representative - maziva Praha + Stř. Čechy (až 40.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.10.2016
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky i obchodně orientovaní a hledáte uplatnění v průmyslovém odvětví, kde byste mohli využít své dosavadní zkušenosti? Máte zkušenosti s průmyslovými mazivy a oleji? Nedělá Vám problém cestování v rámci menšího svěřeného regionu?

Pak je tato pozice určena právě Vám!!

Společnost zaměřující se na prodej maziv a olejů průmyslovým podnikům ale i soukromým spotřebitelům hledá posilu do svého týmu na pozici:

SALES REPRESENTATIVE - MAZIVA Praha + Stř. Čechy (až 40.000,- Kč)

Náplň práce

  • prodej průmyslových maziv a olejů v regionu Prahy a Stř. Čech
  • vyhledávání potenciálních zákazníků
  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • příprava cenových nabídek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti se sortimentem maziv a olejů podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B
  • výborné obchodní dovednosti a reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • mzdové ohodnocení dle výkonu
  • auto i k soukromému využití
  • 5 týdnů dovolené
  • produktové a odborné školení
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha + Stř. Čechy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce SALES REPRESENTATIVE - MAZIVA Praha + Stř. Čechy? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2726037   Dátum zverejnenia: 20.9.2016