Manažer výroby (od 50.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubický kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 50.000,- Kč - 80.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolventem vysoké školy a máte několikaletou praxi na vedoucí pozici ve výrobní společnosti? Troufnete si na vedení více než stočlenného kolektivu? Nemáte problém s komunikací v angličtině?
Pak jste člověk, kterého hledáme!
Výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu Vám nabízí místo v kolektivu!

MANAŽER VÝROBY

Náplň práce

  • řízení výrobního oddělení
  • zajištění maximální produktivity práce
  • správa systému kvality
  • reportování výsledků výroby a kvality
  • zlepšování standardů výroby

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání, technického zaměření
  • praxi min. 5 let na obdobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • znalost výrobních metod např. FMEA, Kaizen, Lean atd.

Nabízíme

  • velice zajímavé mzdové ohodnocení
  • stravenky, závodní stravování
  • mobilní telefon, služební automobil
  • zázemí prosperující výrobní společnosti
  • možnost okamžitého nástupu

  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2721462   Dátum zverejnenia: 21.11.2016