Quality manager

  • Místo práce: Vysočina, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi na pozici manažera kvality ve výrobní společnosti a láká Vás oblast automobilového průmyslu? Hovoříte anglicky a jste technicky zdatný člověk s dobrými organizačními schopnostmi? Hledáte novou profesní výzvu a práce na pozici QUALITY MANAGER na Vysočině vám připadá atraktivní? Pak nám zašlete Váš životopis!

Mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá kandidáty na pozici:

QUALITY MANAGER

Náplň práce

  • řízení kvality, zajištění kvality ve výrobě
  • vedení inženýrů a techniků kvality
  • komunikace se zahraničními zákazníky
  • řízení zákaznických reklamací
  • pravidelná komunikace s výrobou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru výhodou
  • praxe na obdobné pozici nutností
  • zkušenosti v automotive výhodou
  • komunikativní angličtina podmínkou
  • dobrá orientace v nástrojích kvality
  • organizační schopnosti, spolehlivost

Nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, 13. plat
  • příspěvek na dojíždění/ubytování
  • závodní stravování, firemní akce
  • místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu industry@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2700978   Dátum zverejnenia: 7.10.2016