Procesní technolog (20-35.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberecký kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Orientujete se v oblasti potravinářské technologie? Máte praxi s metodami průmyslového inženýrství? Jste týmový hráč, který rád komunikuje a hledá novou odbornou výzvu? Hledáte příjemné prostředí a tým profesionálů, kteří Vás někam posunou?

Potom pro Vás máme právě tuto příležitost! Mezinárodní společnost se silným postavením na trhu hledá do svých řad odborníka na pozici:

PROCESNÍ TECHNOLOG (20-35.000,-Kč)

Náplň práce

  • samostatné vedení projektů
  • zlepšování procesů výroby
  • využívání metod průmyslového inženýrství
  • zavádění nových výrobků do praxe
  • spolupráce se zahraničními kolegy

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání (chemie/potravinářství)
  • znalost průmyslového inženýrství VÝHODOU
  • anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • samostatnost a týmového ducha
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zajímavou a samostatnou práci
  • motivující finanční ohodnocení
  • zvýhodněné ubytování
  • jazykové vzdělávání
  • příspěvky na rekreaci

  • místo pracoviště: Liberecký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce PROCESNÍ TECHNOLOG ? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2682800   Dátum zverejnenia: 14.11.2016