Mistr lisovny s Aj (35. - 50.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chrudim, Pardubice, Ústí nad Orlicí
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte dokončené vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání technického zaměření? Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobě? Chcete pracovat ve společnosti, kde Vám nebudou házet klacky pod nohy, ale naopak uvítají Vaše nápady a návrhy na zlepšování? Pak jste pravděpodobně člověk, kterého hledáme!
Mezinárodní výrobní společnost Vám nabízí volné místo:

MISTR LISOVNY S AJ

Náplň práce

  • vedení oddělení lisovny
  • spolupráce s ostatními odděleními výroby
  • koordinace logistiky
  • správa projektů a rozpočtů
  • vedení a motivace zaměstnanců

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, technický obor
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s vedením lidí ve výrobě
  • znalost technických materiálů – plasty, termoplasty aj.
  • dobré organizační a analytické schopnosti

Nabízíme

  • motivační systém benefitů
  • práci v moderním, reprezentativním prostředí
  • možnost ubytování
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis
ID: 2668734   Dátum zverejnenia: 3.10.2016