Vedoucí provozu vstřikování (45-60000)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Praha - východ, Liberec
  • Nabízený plat (hrubého): 45-60000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Ve vedoucí pozici jste více jak 2 roky, vystudoval/a jste technický obor a bez obtíží komunikujete anglicky, nebo německy?

Reagujte na tuto pracovní nabídku!!!

Mezinárodní výrobce, který má dlouholetou tradici na trhu, hledá do svého týmu posilu na místo:

VEDOUCÍ PROVOZU V AUTOMOTIVE - VSTŘIKOVÁNÍ (až 60.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení týmu cca 70 pracovníků
  • Výběr pracovníků, organizace práce
  • Zaškolení pracovníků a jejich motivace
  • Plánování výroby, řízení daných projektů
  • Návrhy ke snižování a zefektivnění výroby

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání - technický směr
  • Praxe na vedoucí pozici ve výrobě min. 2 roky
  • Pokročilá komunikativní a písemná znalost AJ/NJ
  • Organizační a vedoucí dovednosti
  • Znalost programu SAP - velkou výhodou

Nabízíme

  • Velmi propracovaný benefitní systém
  • Závodní stravování, jazykové vzdělávání
  • Týden dovolené navíc, finanční odměny
  • Zaměstnanecké výhody (divadla, masáže)
  • místo výkonu práce: 35 km východně od Prahy

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Kryštof Rozumek
Tel.: +420778424624
Poslat společnosti životopis
ID: 2650673   Dátum zverejnenia: 19.9.2016