Nadšenec do Aut – vývoj elektroniky (30-35.000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Hlavní město Praha, Okres Malacky, Okres Pezinok, Okres Banská Bystrica, Okres Banská Štiavnica, Okres Brezno, Okres Detva, Okres Krupina, Okres Lučenec, Okres Poltár, Okres Revúca, Okres Rimavská Sobota, Okres Veľký Krtíš, Okres Zvolen, Okres Žiar nad Hronom, Okres Bytča, Okres Čadca, Okres Dolný Kubín, Okres Kysucké Nové Mesto, Okres Liptovský Mikuláš, Okres Martin, Okres Ružomberok, Okres Turčianske Teplice, Okres Tvrdošín, Okres Žilina, Okres Bánovce nad Bebravou, Okres Ilava, Okres Myjava, Okres Nové Mesto nad Váhom, Okres Partizánske, Okres Považská Bystrica, Okres Prievidza, Okres Trenčín, Okres Dunajská Streda, Okres Hlohovec, Okres Piešťany, Okres Senica, Okres Skalica, Okres Trnava, Okres Komárno, Okres Levice, Okres Nitra, Okres Nové Zámky, Okres Šaľa, Okres Topoľčany, Okres Bardejov, Okres Humenné, Okres Kežmarok, Okres Levoča, Okres Medzilaborce, Okres Poprad, Okres Prešov, Okres Sabinov, Okres Snina, Okres Stará Ľubovňa, Okres Stropkov, Okres Svidník, Okres Gelnica, Okres Michalovce, Okres Rožňava, Okres Sobrance, Okres Spišská Nová Ves, Bratislava, Košice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30-35000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* CO TĚ U NÁS ČEKÁ?
* budeš vyvíjet úplně nové řídící jednotky
* denně spolupracovat s našimi profíky ve firmě
* mluvit anglicky nebo německy s našimi dodavateli
* svoje novinky budeš testovat
* když budeš skvělý, nastavíš trendy v automobilovém průmyslu
* budeš se podílet na stavbě prototypů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* KDYŽ SE DOMLUVÍME:
* dostaneš práci, kde zhmotníš svoje nápady
* když budeš nejlepší, čeká Tě kariérní růst
* na zrealizování svých nápadů dostaneš špičkovou techniku
* budeš mít 5 týdnů na relax
* místo výkonu práce: Kousek od Prahy

Informace o náboru

Zaujala Tě naše nabídka práce na pozici NADŠENEC DO AUT – VÝVOJ ELEKTRONIKY
kousek od Prahy? Pokud ano, zašli nám svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu [email protected]. Nebudeme-li Tě kontaktovat do tří týdnů od přijetí Tvého životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Tvého životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváš souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Tvých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Už pár let vyvíjíme elektroniku do aut kousek od Prahy, a jestli chceš tvořit budoucnost aut, tak bys mohl u nás dostat šanci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* CO OD TEBE OČEKÁVÁME?
* VŠ vzdělání nejlépe v oblasti elektroniky
* Angličtinu nebo Němčinu (kdo neumí, doučíme)
* abys měl zájem o vývoj systémů
* že jsi samostatný a nebojíš se nových věcí
* nebudeš se bát sednout do letadla a vycestovat po Evropě
* že se za touto pozicí přestěhuješ do ČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2610947  Dátum zverejnenia: 15.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30-35000 Kč