Výrobní technolog (Od 35.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání a zkušenosti v oblasti farmacie nebo organické chemie? Jste týmový hráč a chcete se podílet na technologii výroby? Je Vaším cílem najít si práci ve stabilní společnosti, která nabízí moderní prostředí a špičkové vybavení, ale i příjemný kolektiv pracovníků zapálených pro svůj obor?

Pokud Vaše odpověď zní ANO, pak je tato pozice VÝROBNÍ TECHNOLOG určena právě Vám! Úspěšná mezinárodní společnost zabývající se farmaceutickou výrobou hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

VÝROBNÍ TECHNOLOG (OD 35.000,-Kč)

Náplň práce

  • optimalizace výroby v režimu GMP
  • práce na technologickém vývoji výroby
  • validace a kontrola odchylek
  • tvorba a kontrola odborné dokumentace
  • hodnocení a reporting výsledků

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru chemie/farmacie
  • znalost organické chemie a technologie
  • zkušenosti z farmaceutické či chemické výroby
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • pečlivost, spolehlivost a týmovost

Nabízíme

  • stabilní zázemí úspěšné společnosti
  • moderně vybavené pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění/relokaci
  • další zaměstnanecké benefity

  • místo výkonu práce: Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VÝROBNÍ TECHNOLOG? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420775787068
Poslat společnosti životopis
ID: 2606159   Dátum zverejnenia: 20.9.2016