Gynekolog (od 45.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte zajímavou pracovní příležitost v moderním prostředí v centru Prahy? Máte specializovanou způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví?

Potom není na co čekat! Moderní nestátní zdravotnické zařízení nabízející špičkovou péči svým pacientům hledá do svých řad právě Vás, a to na pozici:

GYNEKOLOG (OD 45.000,-Kč)

Náplň práce

  • poskytování léčebné a preventivní péče pacientkám
  • specializovaná vyšetření a poradenská činnost
  • vykazování výkonů do informačního systému
  • k dispozici bude mít zdravotní sestra

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání lékařského směru
  • specializovaná způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví
  • znalost anglického jazyka VÝHODOU
  • vstřícný přístup a zodpovědnost

Nabízíme

  • moderní prostředí v centru Prahy
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • práce na HPP nebo částečný úvazek
  • možnost profesního růstu

  • místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce GYNEKOLOG? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420775787068
Poslat společnosti životopis
ID: 2581413   Dátum zverejnenia: 7.11.2016