Technik pro dopravní kamerové systémy (25-35.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kolín
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z pozice technika dopravních kamer, nebo Vás kamery zajímají po technické stránce? Jste aktivní řidič a baví Vás nějaký čas trávit v kanceláři a další zase na zakázkách?
Pak se nám ozvěte co nejdříve, ať Vám tato příležitost neuteče mezi prsty!

Jeden z významných dodavatelů techniky pro dopravní kamerové systémy, hledá do týmu nového kolegu na pozici:

TECHNIK PRO DOPRAVNÍ KAMEROVÉ SYSTÉMY (25-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce s projektovým týmem při získání zakázky
  • Přímá komunikace s klientem a zabezpečení potřebných materiálů
  • Realizace schémat zapojení kamer, potřebná administrativa
  • Servisní činnost ve spolupráci se servisními techniky

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Bydliště v Kolíně
  • Zájem o oblast dopravních kamerových systémů
  • Znalost produktů MS Office a řidičský průkaz
  • Aktivního řidiče a ochotu být 3 dny na cestách

Nabízíme

  • Finanční odměny – až do výše 13. platu
  • Práci s nejnovějšími moderními technologiemi
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce ,,
TECHNIK PRO DOPRAVNÍ KAMEROVÉ SYSTÉMY"? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha
Poslat společnosti životopis
ID: 2565259   Dátum zverejnenia: 19.9.2016