Technik – kalibrace, měření (20 - 25.000,- Kč)

  • Místo práce: Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste čerstvým absolventem s technickým zaměřením? Hledáte svou první práci a máte znalosti v oboru metrologie? Chcete svou budoucí kariéru spojit s moderní a dynamickou společností působící na Blanensku? Pracovní pozice TECHNIK – KALIBRACE, MĚŘENÍ čeká právě na Vás!

Moderní společnost se stabilním zázemím hledá kandidáta na pozici:

TECHNIK – KALIBRACE, MĚŘENÍ (20 - 25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Podrobné zaškolení na pozici
  • Provádění kalibrace měřidel
  • Provádění zkoušek elektro zařízení
  • Zpracování dokumentace zkoušek
  • Vyhodnocování dat z měření

Požadujeme

  • SŠ – elektrotechnické zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Anglický jazyk – technická znalost
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 5
  • Dobrou znalost MS Office
  • základní znalosti v oblasti metrologie

Nabízíme

  • Práci v dynamickém odvětví
  • Finanční odměny
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Místo výkonu práce: okres Blansko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce TECHNIK - KALIBRACE, MĚŘENÍ na Blanensku? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2557486   Dátum zverejnenia: 11.11.2016