Projektant - technolog (37 - 40.000,- Kč)

  • Místo práce: 37000 - 40000, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte různorodou a kreativní práci ve zlínském kraji a máte praxi s řízením projektů ve výrobě? Máte zkušenosti z pozice Technologa a optimalizováním výrobních strojů? Pak jste ideální kandidát!

Nadnárodní firma působící v oblasti strojírenství hledá kolegu na pozici:

PROJEKTANT - TECHNOLOG (37 – 40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zaštiťování nových technologických projektů
  • Vypracovávání technické dokumentace
  • Výpočty výdajů výrobního programu
  • Zefektivňování daných projektů
  • Kooperace s ostatními odděleními
  • Krátkodobé služební cesty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ve strojírenském oboru
  • Praxi na pozici Technolog min. 3 roky
  • AJ/NJ na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Znalost systémů kvality (analýza příčin a následků)
  • Organizační schopnosti, komunikativnost, aktivní přístup

Nabízíme

  • Kreativní a různorodou práci v mezinárodním týmu
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování
  • Profesní a osobní rozvoj
  • Jazykové kurzy a odborné školení
  • Šance cestovat i do zahraničí
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce PROJEKTANT - TECHNOLOG ve Zlínském kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2553655   Dátum zverejnenia: 23.9.2016