Operátor výroby (18-25.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 18.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte stabilní zaměstnání v moderní a čisté výrobě? Jste fyzicky zdatní a vyhovuje Vám směnný provoz? Láká Vás podílet se na rozvoji úspěšné farmaceutické společnosti, která má co nabídnout?

Potom je pozice OPERÁTOR VÝROBY pro Vás ta pravá! Mezinárodní farmaceutická společnost se silným postavením na trhu rozšiřuje výrobu a do svého týmu pracovníků hledá vhodné kandidáty na pozici:

OPERÁTOR VÝROBY (18-25.000,-Kč)

Náplň práce

  • práce ve dvousměnném nepřetržitém provozu
  • obsluha výrobních zařízení
  • vyplňování provozní dokumentace
  • spolupráce na různých projektech

Požadujeme

  • SOŠ, obor chemie nebo farmacie VÝHODOU
  • fyzickou zdatnost a zodpovědný přístup
  • manuální zručnost a ochotu učit se novým věcem
  • praxi ve farmaceutické výrobě velkou VÝHODOU

Nabízíme

  • příjemný kolektiv v moderní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + příplatky
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • příspěvky na stravování a dopravu

  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce OPERÁTOR VÝROBY? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420775787068
Poslat společnosti životopis
ID: 2527605   Dátum zverejnenia: 30.11.2016