Obchodně projektový manažer – výtahy (35-45.000,- Kč fix)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás obchod a máte zkušenosti s prodejem technického zařízení do nových budov? Chcete být součástí globální společnosti a podílet se na významných zakázkách v Praze a středočeském kraji?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost, výrobce výtahů a eskalátorů, hledá nového kolegu na pozici:

OBCHODNĚ PROJEKTOVÝ MANAŽER – VÝTAHY (35-45.000,- Kč fix)

Náplň práce

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí v Jihomoravském kraji
  • Navazování obchodních vztahů
  • Tvorba obchodních a cenových nabídek, kalkulace
  • Vedení zakázky od zadání po finální předání
  • Jednání se stavebními společnostmi/investory

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v prodeji technických produktů a vedení zakázek
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka
  • Znalost regionu (Praha, středočeský kraj)
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat
  • Proklientský přístup, dynamickou osobnost, reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • Automobil i k soukromým účelům
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • Zázemí perspektivní nadnárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné vzdělávání
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha, střední Čechy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce Obchodně projektový manažer – výtahy? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2516105   Dátum zverejnenia: 24.11.2016